همراه با سفید پوشان عرصه سلامت در کنترل بیماری کرونا

سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ در ۱۱:۴۱


مسعود رنجبریان شهردار  منطقه ۶ با اعلام این خبر گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا شهرداری منطقه ۶ هم راستا با ستادملی کرونا، درجهت آسایش و سلامت شهروندان اقدام به فعالیت‌های پیشگیرانه کرد و به منظور کنترل این ویروس، با استقبال از طرح جهادی «تهران دوباره جان می‌گیرد» درخصوص واکسیناسیون عمومی افراد آسیب‌پذیر با دراختیار قراردادن سوله‌های بحران کردستان و ایرانشهر به مرکز بهداشت شمالغرب در این پویش مشارکت کرد.

شهردار منطقه ۶ درباره زمان فعالیت مراکز واکسیناسیون افزود: براین اساس مرکز تجمیعی واکسیناسیون ایرانشهر از۲۰ اردیبهشت ماه و مرکز کردستان از ۹ تیرماه با۳۰ نیروی انسانی و در دوشیفت کاری ازساعت ۸ الی ۲۰ درحال خدمتگزاری به شهروندان منطقه است. پیش بینی می‌شود تا پایان آذرماه این سوله ها فعال باشند.

مسعود رنجبریان درباره واکسیناسیون افراد آسیب‌پذیر بیان کرد: اکیپ‌های سیار شهرداری تهران و سپاه حضرت محمد رسول الله در نقاط مختلف منطقه۶ از قبیل میدان انقلاب، پارک سوار بیهقی و در مکان‌های آسیب پذیر نظیر مددسرای منطقه نسبت به انجام واکسیناسیون اقدام کردند و از سوی دیگر به کلیه واحدها و نواحی ششگانه اعلام شد با مشاهده افراد سالمند یا آسیب‌پذیری که هنوز واکسینه نشده‌اند با اعزام نیرو به محل سکونت آنها این امر تحقق یابد.

او افزود: ستاد مدیریت بحران منطقه به منظور رفاه حال کادر درمان و مراجعان، به تجهیز اقلام و ملزومات اداری از قبیل میزوصندلی، مبلمان اداری، کامپیوتر، یخچال، بلندگو و … به مراکز واکسیناسیون ایرانشهر و کردستان اقدام کرد.

مسعود رنجبریان گفت: اجرای پویش جهادی تزریق واکسن درپایگاه‌های واکسیناسیون ثابت و سیار شهرداری تهران کمک شایان توجهی در امرپیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا، به وازرت بهداشت کرده است و موجبات سلامت جسم و آرامش روحی و روانی شهروندان را فراهم می‌کند.

 

نظرسنجی

  • Sorry, there are no polls available at the moment.

آخرین اخبار