نقش موثر شهرداری تهران در گسترش روحیه ورزشی میان شهروندان

یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ در ۱۱:۰۶


رئیس شورای شهر تهران گفت: شهرداری تهران به عنوان یکی از متولیان وررزش در شهر، می‌تواند نقش موثری بر گسترش روحیه ورزشی میان شهروندان داشته باشد.

مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران، امروز -یکشنبه ۲۵ مهرماه ۱۴۰۰- در شانزدهمین جلسه شورا با اشاره به اینکه دیروز، روز ملی پارالمپیک بود، گفت: ما حق جانبازان و معلولان را گرامی می‌داریم و از موفقیت‌هایی که آنان در پارالمپیک به دست آوردند، خوشحالیم.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران، با بیان اینکه فردا هم روز تربیت بدنی و ورزش است، این روز را به همه ورزشکاران تبریک‌ گفت و ادامه داد: امیدواریم روحیه ورزشی همواره در شهر جاری باشد. درواقع شهرداری تهران که یکی از متولیان است و باید به این امر توجه ویژه کند. همکاران ما را در شهرداری و مناطق می‌توانند برای گسترش روحیه ورزشی نقش موثر داشته باشند و شهروندان را به ورزش کردن ترغیب کنند.

او بیان کرد: ۲۴ مهر ۱۳۵۸ روزی است که مسجد جامع کرمان را به آتش کشیدند و ما در تهران شعار دادیم که شاه مسجد را به آتش کشید. عده‌ای عجیر شدند و نمازگزاران مسجد جامع را مجروح کردند و ۲ نفر به شهادت رسیدند.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: امروز قرار بود شهردار تهران در جلسه حضور داشته باشد و شهرداران مناطق نیز معرفی شوند و از تخصص و سوابق کاری آن ها مطلع شویم، اما این امکان فراهم نشد و امیدواریم هفته آینده، جلسه شورا با حضور شهردار تهران برگزار شود.

نظرسنجی

  • Sorry, there are no polls available at the moment.

آخرین اخبار