اجرای طرح‌ واکسیناسیون با همکاری ستاد مدیریت بحران منطقه

جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰ در ۱۰:۲۷


شهردار منطقه ۱۶ گفت: با اجرای طرح های جهادی، هم افزایی،مشارکت حداکثری و بسیج کامل همکاران برای تحقق این امر مهم، ۲۰ نفر از اعضای خانه دوام و ایمنی ستاد مدیریت بحران منطقه نیز برای شرکت در واکسیناسیون سیار معرفی شدند.

شهرداری منطقه ۱۶، با اعلام این خبر گفت: با راه اندازی نخستین مرکز واکسیناسیون شهرداری تهران واقع در سوله بحران بوستان بزرگ بعثت و مجهز شدن این مکان به ۲۰ کانتر، ابتدا پرسنل شهرداری تهران و در ادامه شهروندان و اتباع خارجی واکسینه شدند.

 

او افزود: در بعضی از روزها بیش از ۲۵۰۰ نفر و بعضی روزها بیش از ۸۵۰ نفر واکسینه شدند و تا کنون بیش از ۷۳ هزار نفر در این مرکز دوز اول و دوز دوم را دریافت کرده اند.

 

شهردار منطقه ۱۶ با توجه به اهمیت واکسیناسیون عمومی و کنترل بحران کرونا گفت: برای تداوم پویش جهادی (شهرداری تهران) در اجرای واکسیناسیون عمومی، ۲۰ نفر از اعضای خانه دوام و ایمنی ستاد مدیریت بحران منطقه جهت شرکت در واکسیناسیون سیار به سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی معرفی شدند، ۱۰ دستگاه ون و اتوبوس در اختیار این عزیزان قرار گرفته که خدمات واکسیناسیون را به افراد سالمند، معلول و کم توان و عموم شهروندان به صورت سیار ارائه می دهند.

 

سید مرتضی روحانی در ادامه بیان کرد: جهت اطلاع رسانی واکسیناسیون سیار در محلات نه گانه از ظرفیت مساجد شاخص، تبلیغات محیطی، فضای مجازی، پیامک و … استفاده می شود.

 

 

نظرسنجی

  • Sorry, there are no polls available at the moment.

آخرین اخبار