چه خبر از جلسه هم‌اندیشی شورای شهر با زاکانی؟

دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ در ۰۹:۲۲


 

علیرضا نادعلی سخنگوی شورای شهر تهران درباره جلسه هم‌اندیشی شورای ششمی‌ها با شهردار تهران اظهار داشت: این جلسه در تالار دکتر شیبانی شورای شهر برگزار شد و علاوه بر شهردار و شورای شهر شهرداران تازه منصوب شده نیز حضور داشتند.

وی افزود: در این جلسه هم‌اندیشی تبادل افکار انجام گرفت و آشنایی بیشتر با شهرداران مناطق انجام شد. همچنین نکاتی در مورد روند اقدامات در شهرداری و موضوعات ریزتر مطرح بود که شهردار تهران به آن پاسخ داد.

سخنگوی شورای شهر تهران ادامه داد: موضوعاتی مانند صدور پروانه ساخت، کوتاه کردن زمان صدور پروانه ساخت و ساز اطراف مهرآباد و مشکلات مرتبه‌سازی در این محدوده از جمله مباحث جلسه هم‌اندیشی بود همچنین شهرداران مناطق سوابق خود را به اعضای شورای شهر اعلام کردند و خوشبختانه همه این افراد از نیروهای باسابقه و جوان هستند.

نادعلی گفت:‌شهردار تهران نیز برنامه تشکیل کمیته‌ای جهت پیشگیری و رفع موانعی که جلوی حرکت تحولی شهر را می‌گیرد ارائه داد همچنین قرار شد کمیته تعیین تکلیف مطالبات شهرداری از دستگاه‌های مختلف و کمیته‌ای در مورد پروژه‌های بلاتکلیف رها شده تشکیل شود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در مورد مشکلات حقوق کارکنان برج میلاد در هم‌اندیشی امروز مطرح شد که شاید اشکالات پیش آمده مربوط به مدیریت برج میلاد باشد که شهردار تهران بیان داشت که باید برنامه‌ریزی کنیم که حقوق همه کارکنان از مبدأ به صورت متمرکز برای همه پرداخت شود.

سخنگوی شورای شهر تهران گفت: همچنین اقدام برای تشکیل هیأت‌های اندیشه‌ورز و مدیریت شهری یکی دیگر مباحث مورد گفت‌وگو میان اعضای شورای شهر و شهردار تهران بود.

نظرسنجی

  • Sorry, there are no polls available at the moment.

آخرین اخبار