قدردانی معاون اول رییس جمهوری از کارکنان بهشت زهرا(س)

سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ در ۱۷:۳۴


معاون اول رییس جمهوری گفت: برای اقدامات و خدماتی که سازمان بهشت زهرا(س) در شرایط سخت کرونا ارائه کرد باید به صورت حضوری تشکر خود از این مجموعه را از سوی دولت اعلام کنیم.

به گزارش تهران نامه به نقل از، اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور عصر سه شنبه- ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ – در آیین قدردانی از تطهیرکنندگان بهشت زهرای تهران گفت: بهشت زهرا(س) جای خاطره انگیزی است؛ جایی که برای الهام گرفتن از شهدا باید به اینجا سر بزنیم.

جهانگیری با بیان اینکه امروز اما برای موضوع دیگری به بهشت زهرا آمدیم، گفت: برای اقدامات و خدماتی که سازمان بهشت زهرا(س) در این شرایط سخت ارائه کرد باید به صورت حضوری تشکر خود را از طرف دولت اعلام می کردیم.

معاون اول رییس جمهور ادامه داد: تطهیر کنندگان در نهایت رعایت پروتکل های بهداشتی، آیین‌ها، مراسم دینی و احترام به خانواده متوفی در چنین شرایط سختی با تمام وجود در سرکار خود حضور پیدا کردند و به تطهیر و تدفین متوفیان پرداختند.

جهانگیری یادآور شد: در شرایطی که همه سازمانها و ارگانها دورکار شدند در بهشت زهرا(س) اما کارکنان در سه شیفت کار می‌کنند و برای فداکاری این کارکنان در ۱۴ ماه سپری شده باید از آنها صمیمانه تشکر کرد.

در مراسم قدردانی از تطهیر کنندگان در بهشت زهرا اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، پیروز حناچی شهردار تهران، محسن هاشمی، رئیس شورای شهر، انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران، مجتبی یزدانی، معاون خدمات شهری شهرداری تهران، مهدی جمالی نژاد، معاون وزیر کشور و صدرالدین علیپور مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند حضور داشتند.

درگذشتگان کرونایی در تهران ۲۷ هزار نفر بوده اند

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) گفت: ۴۹ درصد فوت شدگان ناشی از کرونا یعنی حدود ۲۷ هزار نفر متعلق به شهر تهران بوده است.

سعید خال، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) شهرداری تهران در مراسم تقدیر از پرسنل خدوم سازمان بهشت زهرا(س) ضمن خیر مقدم به اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور، پیروز حناچی، شهردار تهران، محسن هاشمی، رییس شورای شهر و کیانوش جهانپور، رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت گفت: سازمان بهشت زهرا(س) و مدیریت شهری در یک سال گذشته دوران سختی را طی کردند و بحران ایجاد شده در این ۱۴ ماه بر اثر شیوع کرونا در این ۵۰ سال سازمان بی سابقه بود.

خال با بیان اینکه “آمار درگذشتگان کرونا در کشور ۶۴ هزار نفر بود که سهم تهران ۴۹ درصد است” افزود: درگذشتگان کرونا در شهر تهران نزدیک ۲۷ هزار نفر بوده‌اند که سازمان بهشت زهرا(س) با مدیریت مناسب و تلاش همکاران‌مان به امور آنها بدون ایجاد مشکل رسیدگی کردند.

او ادامه داد: سازمان بهشت زهرا(س) همه پروتکل‌های بهداشتی را در حد بالایی رعایت کرده و طبق آمار، رعایت پروتکل بهداشتی بر اساس نظر وزارت بهداشت مورد تایید است.

خال اضافه کرد: با تمهیداتی که اندیشیدیم خانواده‌های داغدار توانستند عزیزان‌شان را در قطعاتی که می‌خواستند به خاک بسپارند.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) در پایان گفت: توانستیم ۹ بار پرسنل بهشت زهرا(س) را غربالگری کنیم و خوشبختانه هیچ مورد فوتی نداشتیم.

نظرسنجی

  • Sorry, there are no polls available at the moment.

آخرین اخبار