علت یابی چرایی تخلیه نخاله ساختمانی در اراضی ری/ تخلیه نخاله در اماکن تعیین شده رایگان است

یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ در ۱۵:۵۳


 

 

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه تخلیه نخاله در آرادکوه حداکثر ۱۵۰۰ تومان و در آبعلی رایگان است گفت: با این وجود ما شاهد تخلیه نخاله در اراضی ری هستیم که این موضوع نیاز به علت یابی دارد.

سید احمد علوی، عضو شورای ششم شهر تهران در تذکرد خود در جلسه بیست و پنجم این شورا گفت: در جلسه شورای شهرستان ری موضوع تخلیه نخاله های ساختمانی در اراضی این شهرستان مطرح شد.

وی افزود: دوستان علت این اقدام را اخذ مبالغی حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰هزار تومان از هر خودرو در آرادکوه عنوان داشتند. با پیگیری انجام شده مشخص شد که دریافت این مبلغ صحت ندارد.

عضو شورای ششم شهر تهران با بیان اینکه هم اکنون بابت تخلیه نخاله در آرادکوه ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ تومان بسته به نوع خودرو اخذ می شود ادامه داد: حتی در جاجرود و آبعلی این مبلغ هم اخذ نمی شود.

وی افزود: در شهریار و قاسم آباد و محمود آباد هم از هر خودرو ۱۵ هزار تومان اخذ می شود.

علوی تاکید کرد: به نظر می رسد که موضوع تخلیه نخاله در اراضی ری و خارج از محدوده های تعیین شده باید توسط همکاران خدمات شهری پیگیری جدی شود و علت یابی کنند که چرا در شرایطی که محل هایی مشخص برای تخلیه نخاله وجود دارد که مبلغی هم بابت آن دریافت نمی شود اما همچنان در اراضی ری و جنوب تهران به صورت گسترده تخلیه نخاله غیر مجاز صورت می‌گیرد.

وی یادآور شد: از همکاران خدمات شهری درخواست دارم ضمن علت یابی، گزارشی جهت ارائه به شورای شهر تهران و شهرستان ری آماده کنند.

نظرسنجی

  • Sorry, there are no polls available at the moment.

آخرین اخبار