عدم روشنایی در محلات‌جنوب تهران

دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ در ۱۵:۴۲


عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر توجه ویژه به رفع مشکل عدم روشنایی در برخی معابر شهری گفت: در بسیاری از محلات جنوبی شاهد ناکافی بودن رشنایی در معابر هستیم که بخشی از دلایل ناآمنی در این محلات است.

صبح امروز با حضورجعفربندی شربیانی عضوهیئت رئیسه شورای شهرتهران، عبدالرضا چراغعلی معاون هماهنگی امور استانداری تهران و داود لطفی شهردار منطقه ۱۷ پنجاه و نهمین جلسه کمیته خدمات و زیرساخت ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران با موضوع بررسی میزان پیشرفت مصوبات کمیته مذکور در منطقه ۱۷ برگزارشد.

عضو هیات رییسه شورای شهر تهران در جریان این نشست با تاکید بر توجه ویژه به رفع مشکل عدم روشنایی در برخی معابر شهری گفت: در بسیاری از محلات جنوبی شاهد ناکافی بودن رشنایی در معابر هستیم که بخشی از دلایل ناآمنی در این محلات است.

شربیانی در ادامه خاطر نشان ساخت: درموضوع امنیت اجتماعی ۱۸دستگاه درگیر هستند که به جز نیروی انتظامی که وظیفه ذاتی آن برقراری امنیت است، باقی دستگاه های اجرایی پیگیری و رفع معضلات در این زمینه را بر عهده شهرداری میگذارند.

عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه مشکل روشنایی زمانی با ورود همه دستگاه ها و بهره گیری از تمام ظرفیت آنها حل خواهد شد ادامه داد: عمده مشکل روشنایی منطقه ۱۷ مربوط به جنوب منطقه و در نزدیکی ایستگاه مترو میباشد که مرتبط با شرکت برق منطقه بهمن است. بر همین اساس اداره برق باید حاضر شود و پاسخ گو باشد.

بر همین اساس و در پایان جلسه مقرر شد ۲۰ نقطه ناامن و بی دفاع شهری منطقه ۱۷ با ایجاد روشنایی مناسب بهسازی شود.

نظرسنجی

  • Sorry, there are no polls available at the moment.

آخرین اخبار