شورای شهر تهران با حضور فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) برگزار می شود

شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰ در ۱۵:۵۵


سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از حضور “حسن حسن زاده” فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در جلسه فردای شورا خبر داد.

علیرضا نادعلی روز شنبه با اشاره به برگزاری بیست و پنجمین  جلسه شورای اسلامی شهر تهران، به خبرنگاران گفت: در جلسه شورا یک فوریت لایحه مجوز فروش و تصویب معامله ملک پلاک ثبتی ۱۰۸۸/۱۱۶ قطعه ۷۹ بخش ۱۱ تهران و همچنین لایحه چارچوب اختیارات و وظایف کمیسیون‌های داخلی مناطق که یک فوریت آن در جلسه ۱۱ آبان ماه به تصویب اعضای شورا رسیده بود مورد بررسی قرار می‌گیرد.

نادعلی از برگزاری سه انتخاب در این جلسه خبر داد و گفت: قرار است اعضای شورای اسلامی شهر، یک نفر را برای عضویت در کمیته اجرایی آئین نامه اجرایی شهر دوستدار کودک انتخاب کنند.

وی ادامه داد: همچنین یک نفر جهت عضویت در شورای راهبردی و نظارت بر اجرای طرح ویژه اراضی عباس آباد، انتخاب می‌شود.

سخنگوی شورای شهر تهران افزود: انتخاب دیگر به کمیته فنی نورپردازی شهری اختصاص دارد که ۲ نفر از کارشناسان متخصص به عنوان نمایندگان شورای اسلامی شهر تهران برای عضویت در این کمیته انتخاب می‌شوند.

عضو شورای تهران گفت: در ادامه جلسه فردا، دومین صورتجلسه کمیسیون نامگذاری و تغییر نام اماکن و معابر عمومی شهر تهران مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

وی همچنین از ادامه بررسی پلاک‌های ثبتی باغات خبر داد و گفت: در این جلسه بررسی ۲۸ پلاک ثبتی در دستور کار قرار دارد.

نظرسنجی

  • Sorry, there are no polls available at the moment.

آخرین اخبار