ساماندهی باراندازهای منطقه ۱۶ در دستور کار شهرداری تهران

پنج شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۰ در ۱۳:۳۸


شهردار تهران در حاشیه بازدید از منطقه ۱۶ از ساماندهی باراندازهای موجود در این منطقه خبر داد.

علیرضا زاکانی شهردار تهران در سومین مرحله از پویش قرار خدمت و در جریان بازدید از منطقه ۱۶ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز بازدیدی را از منطقه ۱۶ و همچنین جلسه‌ای را با نخبگان منطقه برگزار کردیم. به هر حال اقداماتی در منطقه ۱۶ در سال‌های گذشته انجام شده است که نیاز به رسیدگی به برخی از موضوعات دارد.

زاکانی به حضور خود در پارک میثاق و گفت وگو با تعدادی از معتادان متجاهر اشاره کرد و گفت: در ادامه نیز و در جریان بررسی آسیب های اجتماعی به بحث کودکان کار رسیدیم که این موارد باید در منطقه رفع و برطرف شود.

وی همچنین به بحث بازسازی بافت‌های فرسوده و نوسازی برخی از محلات منطقه ۱۶ اشاره و تصریح کرد: این موارد آسیب های جدی را به منطقه ۱۶ وارد کرده است و باید هر چه زودتر رسیدگی شود.

شهردار تهران همچنین به بحث ساماندهی باراندازها در منطقه ۱۶ اشاره کرد و افزود: قطعا به این مسئله توجه ویژه‌ای خواهد شد و این مسئله را در دستور کار خود قرار خواهیم داد. همچنین بحث سرانه‌های فضای سبز موضوعی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. البته سرانه فضای سبز در برخی از محلات منطقه ۱۶ خوب اما در برخی از مناطق با مشکل جدی روبه‌رو هستند.

وی در پایان گفت: امروز مصوباتی در جلسه شهردار منطقه ۱۶ و معاونین بنده در منطقه ۱۶ به تصویب رسید.

نظرسنجی

  • Sorry, there are no polls available at the moment.

آخرین اخبار