جزئیات جلسه اعضای شورا و شهردار تهران با موضوع انتصابات در شهرداری

یکشنبه ۹ آبان ۱۴۰۰ در ۱۱:۳۳سخنگوی شورای شهر تهران درباره جلسه هم‌اندیشی امروز اعضای شورای شهر تهران با شهردار با موضوع فرآیند انتصابات در شهرداری توضیح داد.

«علیرضا نادعلی» در حاشیه برگزاری نوزدهمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به برگزاری جلسه هم‌اندیشی اعضای شورای شهر تهران با علیرضا زاکانی شهردار تهران اظهار کرد: این جلسه صبح امروز با حضور اعضای رئیس و نایب‌رئیس شورای شهر تهران و شهردار و چند تن از معاونین وی و همچنین مسئولان کانون ارزیابی و انتصابات شهرداری تهران برگزار شد.

وی تصریح کرد: در این جلسه آقای «حسام حبیب‌الله» مسئول کانون ارزیابی انتصابات شهرداری تهران توضیحاتی را درباره فرآیند انتصابات و مراحل مختلف آن مصاحبه‌ها و روش‌های علمی ارائه کرد و در ادامه نیز برخی از موضوعات و موارد و ایرادات از سوی اعضا ارائه شد که در ادامه نیز توسط زاکانی شهردار تهران به این موارد پاسخ داده شد.

سخنگوی شورای شهر تهران ادامه داد: در این جلسه به بحث ادامه انتصابات و روش آن پرداخته شد. همچنین در این جلسه اعضای شورای شهر تهران نسبت به مدل علمی این انتصابات آگاهی پیدا کردند و البته ایرادات خود را نیز مطرح کردند.

نادعلی ادامه داد: آنچه موجود است استفاده از کانون ارزیابی انتصابات شهرداری تهران است که این کانون سابقه ۱۰ ساله را دارد و در دوران محمدباقر قالیباف شهردار اسبق تهران نیز از همین روش و تیم در بحث انتصابات استفاده می‌شده است.

وی ادامه داد: البته در این جلسه صحبت‌ها و نظرات درباره انتصابات توسط اعضا مطرح و هر کدام از اعضا دیدگاه‌ها و نظرات خود را مطرح کردند که به هر حال هر کدام از این دیدگاه‌ها متفاوت است ولی موضوعی که در جلسه امروز بر آن صحه و تأکید گذاشته شد این است که شورا هیچ‌گونه فشاری بر انتصابات نداشته و نخواهد داشت و این انتصابات بر روال قانونی خود انجام خواهد شد.

نظرسنجی

  • Sorry, there are no polls available at the moment.

آخرین اخبار