توضیحات جعفر‌ شربیانی در مورد تذکر امروز به شهردار تهران

سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ در ۱۴:۰۲


جعفر‌ شربیانی در مورد تذکر امروز به شهردار تهران در اینستاگرام خود نوشت:امروز با تذکر به شهردار تهران شروع شد، تذکراتی که از منظر یک مصلح و دلسوز برای همکاری هرچه بهتر شورا و شهرداری تهران صورت گرفت.

 

قبل تر نکاتی را درمورد انتخابات و انتصابات مطرح کردم که سوالات افکار عمومی بود براساس نص صریح قانون بایستی بعد از گذشت مدتی پاسخ تذکر بنده به صورت کتبی به من ابلاغ می شد.

اما تاکنون این اتفاق در عمل نیافتاده است. و اما به جای این روند از واسطه‌گری اعضای شورا و پیغام و پسغام فرستادن و روش‌های غیرمتعارف استفاده شده است!

خب اگر این روند را که خدمت شما عرض کردم تحلیل کنید به این نتیجه میرسید که مشی و منطق شهرداری و دوستان پاسخ دادن به تذکرات و سوالات اعضا و به رسمیت شناختن نقش نظارتی آنها نیست،و روشهایی چون گفت و گو در رسانه ها پیغام و پسغام و تمایل به حل و فصل به روشهای غیرمتعارف را بر روش هایی چون پاسخ گویی در نزد افکار عمومی و روشن سازی افکار عمومی را ترجیح دادند.

ما در ابتدای دوره ششم قرار داریم اگر بناست نحوه برخورد با تذکرات و سوالات اعضا من جمله بنده در چنین فرآیندی و روشی اتفاق بیافتد قطع به یقین بدانید سوالات و تذکرات همه ی اعضا در طول زمان با همین سبک پاسخ داده خواهد شد.

این سرنوشت یعنی بی توجهی و به رسمیت نشناختن و به حاشیه بردن و روند‌هایی که باعث هتک جایگاه شورا مانند آنچه معاون شهردار تهران در جلسه قبل در شورا بدان متوسل شد و در توییت شبانه ی خود آنرا تاکید و اصرار کرد نتیجه ای جز انفعال و بی اعتبار کردن شورای شهر تهران در افکار عمومی نخواهد داشت.

نظرسنجی

  • Sorry, there are no polls available at the moment.

آخرین اخبار