تهران با "ما" توسعه می یابد

چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ در ۱۵:۱۴


همه به توسعه و پیشرفت شهرمان علاقمندیم، آرزو داریم تهران شهری زیست پذیر، زیبا، هوشمند، با امکانات و خدماتی در دسترس، دارای اقتصادی پویا . و با شهروندانی پرتلاش و امیدوار، باشد. همگیی می خواهیم مشکلات تهران حل شود؛ آلودگی هوا کاهش پیدا کند، معضل ترافیک حل شود، حمل و نقل توسعه پیدا کند و…اما همه این ها نه لزوماً با پول و بودجه فراوان و نه با دخالت عوامل بیرونی انجام خواهد شد؛ پیشرفت و توسعه هر کشور و شهری، فقط و و فقط به دست مردمان آن انجام خواهد شد، با مشارکت یکایک شهروندان در توسعه و پیشرفت و روند آبادانی شهر خود.

یکی از راهکارهای آزموده شده برای مشارکت مردم در اداره شهر، شوراهای شهر است؛ لذا برای اینکه بتوانیم در اداره شهر خود اثرگذار باشیم باید در ایجاد و استمرار شورای شهر تهران نقش آفرین باشیم. مشارکت در انتخابات و رأی دادن به نمایندگان موردنظر خود، به ما این امکان را می دهد که هم بر مدیریت شهری نظارت داشته بشیم تا بدانیم پولی که برای اداره شهر می پردازیم کجا و چگونه هزینه می شود؟ و هم در روند توسعه و پیشرفت و حل مسائل ومشکلات شهر خود مشارکت داشته باشیم.

پس همه با هم یک بار دیگر برای کمک به استمرار زندگی در تهران و برای آینده فرزندانمان، به نمایندگان موردنظر خود برای شورای ششم شهر تهران  رأی می دهیم. مهم نیست به کی رأی می دهید؛ مهم این است که به کسانی ردی دهید که احساس می کنید از جنس خود شما هستند و مسائل و مشکلات را درک می کنند.

نظرسنجی

  • Sorry, there are no polls available at the moment.

آخرین اخبار