تدوین طرح ساماندهی آسیب‌های اجتماعی در پایتخت

شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰ در ۱۴:۲۴


رئیس شورای اسلامی شهر تهران از تدوین طرح ساماندهی آسیب‌های اجتماعی در پایتخت با همکاری شهرداری تهران و سایر دستگاه‌ها خبر داد.

مهدی چمران  با اشاره به بازدیدهای دوره‌ای شهردار تهران از مناطق تهران اظهار کرد: آقای زاکانی در قالب پویش “قرار خدمت” بازدیدهایی را از محلات، مناطق و پروژه‌ها آغاز کرده است.

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه شورای شهر تهران نیز از چنین بازدیدهایی استقبال می‌کند، گفت: قطعاً این نظارت‌ها و بازدیدها می‌تواند در شناسایی، رفع معضلات و مشکلات در مناطق و محلات موثر باشد.

چمران همچنین به بحث جمع‌آوری و ساماندهی آسیب‌های اجتماعی اعم از معتادان متجاهر و کودکان خیابانی اشاره کرد و افزود: بنا بر برنامه‌ریزی انجام شده قرار است در قالب قرارگاه آسیب‌های اجتماعی این موضوعات پیگیری و رفع شود.

وی با تاکید بر اینکه شورای شهر تهران طرحی را تحت عنوان ساماندهی آسیب‌های اجتماعی در دستور کار خود قرار خواهد داد، گفت: قطعاً ما باید بتوانیم در قالب یک طرح مشترک و با همکاری دستگاه‌ها و سازمان‌ها به اهداف خود برسیم.

رئیس شورای شهر تهران گفت: نباید به گونه‌ای عمل شود که هر سازمان و دستگاه مسیر خود را طی کند بلکه باید تمام دستگاه‌ها و سازمان‌ها حول محور یک مجموعه و در یک مسیر و در راستای حذف آسیب‌های اجتماعی در سطح شهر تهران گام بردارند.

نظرسنجی

  • Sorry, there are no polls available at the moment.

آخرین اخبار