تحقق ۴۰ درصدی بودجه شهرداری تهران تا یک ماه پیش

شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰ در ۱۴:۲۲


ناصر امانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران با اشاره به جلسه فردا شورای شهر تهران اظهار کرد: این جلسه در قالب جلسه هم اندیشی با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و همچنین شهرداران جدید مناطق برگزار خواهد شد. در این جلسه قرار است معارفه‌ای توسط شهردار تهران در رابطه با شهرداران جدید مناطق انجام شود سپس به موضوعات جلسه پرداخته شود.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در پاسخ به این پرسش که مرحله دوم انتصابات در شهرداری تهران چه زمانی انجام خواهد شد گفت: قرار بود هفته گذشته این انتصابات انجام شود که به تعویق افتاد و  علی‌القاعده طی هفته جاری و یا هفته آینده این موضوع انجام خواهد شد.
وی در رابطه با اجرای پروژه‌های جدید در شهر تهران نیز اضافه کرد: شورا سیاستگذار است و در رابطه با اجرای پروژه‌ها از شهردار تهران پیگیری کنید.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران همچنین در ارتباط با آخرین رقم تحقق بودجه ۱۴۰۰ در ۶ ماهه ابتدایی سال جاری گفت: براساس  آخرین آماری که یک ماه پیش توسط شهردار تهران اعلام شد میزان تحقق بودجه ۱۴۰۰، ۴۰ درصد بوده که البته با لایحه جدید شورای شهر تهران مبنی بر تخفیف ۲۵ درصدی عوارض این رقم افزایش یافته است اما رقم دقیق آن را مطلع نیستم.

نظرسنجی

  • Sorry, there are no polls available at the moment.

آخرین اخبار