بهبود وضعیت زنان در دستور کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران است

جمعه ۲۱ آبان ۱۴۰۰ در ۱۰:۱۸


رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت:تدوین اسناد مختلف در حوزه های فرهنگی و اجتماعی از جمله بهبود وضعیت زنان و خانواده در پایتخت، در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

نرگس معدنی پور با بیان اینکه مسائل فرهنگی و اجتماعی دائماً در حال تغییر است، گفت: طرح ها و برنامه های حوزه فرهنگی و اجتماعی نیازمند به‌روزرسانی است.

وی افزود: موضوعات فرهنگی و اجتماعی نه تنها در جامعه ما بلکه در کل دنیا همیشه در حال تغییر است و باید این تغییرات را مدیریت کنیم.

وی اظهار داشت: هم اکنون در حال بررسی و ارزیابی وضعیت موجود و هدف گذاری برای رسیدن به وضعیت مطلوب در این ۲ حوزه هستیم و در جهت بهینه شدن اوضاع، باید برنامه ریزی های مدونی انجام و طرح‌ها به روز رسانی شود.

معدنی پور با تاکید بر اینکه باید در این حوزه‌ها از هم اندیشی و همفکری صاحبنظران، کارشناسان و نخبگان بهره مند شد، عنوان کرد: در موضوعات فرهنگی از جمله سبک زندگی نیازمند کمک اصحاب فرهنگ و صاحب نظران حوزه فرهنگی و اجتماعی هستیم تا به کمک مدیریت شهری بیایند.

معدنی پور ادامه‌ داد: تدوین اسناد مختلف در این ۲ حوزه از جمله بهبود وضعیت زنان و خانواده در شهر تهران و موضوعات کلان فرهنگی و اجتماعی، متناسب با اسناد بالادستی و برنامه های توسعه کشور در دستور کار کمیسیون قرار دارد و به روزرسانی طرح‌ها و برنامه‌ها نسبت به نیاز جامعه در این ۲ حوزه از جمله دغدغه‌های کمیسیون است.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، با اشاره به اینکه تا رسیدن به نقطه مطلوب الگوی جهان اسلام بودن فاصله داریم ، گفت: در برنامه ریزی های آتی،  رسیدن به این هدف را مورد توجه قرار خواهیم داد.

نظرسنجی

  • Sorry, there are no polls available at the moment.

آخرین اخبار