اعزام پزشکان و پرستاران توسط شهرداری تهران به سیستان و بلوچستان

یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰ در ۱۴:۵۶


مدیرعامل شرکت شهر سالم از اعزام پزشکان و پرستاران داوطلب توسط شهرداری تهران به سیستان و بلوچستان طی یک فراخوان خبر داد.

به گزارش تهران نامه به نقل از روابط عمومی شرکت شهر سالم، دکتر حمید چوبینه درباره اعزام پزشکان و پرستاران توسط شهرداری تهران به سیستان و بلوچستان اظهارداشت: این شرکت طی فراخوانی بنا دارد پزشکان و پرستاران داوطلب را جهت کمک به مردم سیستان و بلوچستان در شرایط کرونا به این استان اعزام کند.

وی با بیان اینکه این فراخوان در حال حاضر انجام شده است، گفت: برخی اقلام مصرفی نیز با تیم های پزشکی، بهداشتی ودرمانی به این استان ارسال خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهر سالم همچنین درباره راه‌اندازی مرکز درمانی ویژه آسیب‌دیدگان اجتماعی در تهران اظهارداشت: همزمان با امضاء تفاهم‌نامه همکاری دوجانبه سازمان خدمات اجتماعی شهر تهران و شرکت شهر سالم مقرر شد نخستین مرکز درمانی ویژه آسیب‌دیدگان اجتماعی و خدمات‌رسانی پاراکلینیکی در منطقه ۱۹ پایتخت راه‌اندازی شود.

دکتر چوبینه بیان داشت: برنامه‌هایی داریم تا بتوانیم در حوزه درمان به شهروندانی که در معرض آسیب‌های مختلف اجتماعی هستند خدمات‌رسانی کنیم.

مدیرعامل شرکت شهر سالم با تاکید بر اهمیت همکاری مشترک شرکت شهر سالم و سازمان رفاه و خدمات اجتماعی در زمینه‌های مختلف از جمله کودکان کار و زنان سرپرست خانوار تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و با همکاری سازمان رفاه، این خدمت‌رسانی در منطقه جنوب شرق تهران به‌صورت ویژه و خاص در دستور کار است تا ارائه خدمات در این منطقه محدود به تعداد و پهنای خاصی نبوده و برای قشرهای مختلف عملی شود.

نظرسنجی

  • Sorry, there are no polls available at the moment.

آخرین اخبار