29 ميليون مسافر از طریق پايانه‌هاي تهران جابه جا شدند

شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ در ۱۵:۳۲


پایانه‌های مسافربری تهران در ۱۱ ماه نخست امسال مبداء و مقصد سفر بیش از ۲۹ میلیون مسافر شد.

به گزارش تهران نامه، به نقل از روابط عمومی سازمان پایانه‌ها و پارک‌سوارهای شهرداری تهران از آغاز سال ۹۷ تا پایان بهمن ماه، ۲۹ میلیون و ۲۶۳هزار و ۱۱۸ نفر مسافر با برخورداری از امکانات و خدمات پایانه‌های مسافربری تهران سفرهای خود را انجام دادند.

مسعود هاتف پور سرپرست معاونت برنامه ریزی سازمان با اعلام این خبر افزود: تعداد سرویس ارائه شده به مسافران در پایانه ها به رقم ۲ میلیون و ۳۰۳هزار و ۷۷۶ سفر رسید که سهم اتوبوس ۱،۴۵۸،۷۲۸سفر، سهم خودرو سواری ۷۹۷،۵۱۲ سفر و سهم خودروهای مینی بوس و میدل باس مجموعاً ۴۷،۵۳۶ سفر می باشد.

در این مدت پایانه مسافربری غرب بیشترین شمار مسافر جابجا شده به میزان ۱۱،۹۴۰،۸۷۸نفر با بیشترین سرویس ارائه شده به شمار ۹۴۵،۹۶۶ سفر را به خود اختصاص داد.

پایانه مسافربری جنوب نیز با ۹،۷۶۰،۵۷۴ مسافر و ۶۶۹،۵۹۴ سفر در رتبه بعدی قرار گرفت.

پایانه مسافربری شرق ۴،۲۸۱،۸۵۶ نفر مسافر را با ارائه ۴۵۰،۱۱۸ سرویس ، پایانه بیهقی ۳،۲۷۳،۴۴۲ مسافر را با ارائه ۲۳۶،۸۳۶ سرویس و پایانه پونک ۶،۳۶۸ مسافر را با ۱،۲۶۲ سرویس در این مدت جابجا کرده اند.

در این میان شهر اصفهان با ۱،۵۲۵،۰۷۲ نفر دارای بیشترین تعداد مسافر بوده و شهر‌های قزوین و همدان نیز به ترتیب با ۱،۱۴۲،۱۵۰ و ۷۶۱،۶۳۰ مسافر در رده‌های بعدی جای گرفتند.

نظرسنجی

  • Sorry, there are no polls available at the moment.

آخرین اخبار