پیگیری روند پیشرفت چند پروژه عمرانی در نقاط مختلف پایتخت

دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ در ۱۲:۳۹


صفا صبوری دیلمی، در نخستین روز کاری خود به عنوان سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، از روند تکمیل چند پروژه عمرانی بازدید میدانی به عمل آورد.

صبوری دیلمی معاون فنی عمرانی شهرداری تهران

به گزارش تهران نامه به نقل از پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران به اتفاق مدیران ارشد معاونت، به کارگاه پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح بلوار علامه عسگری با جاده قدیم قم (موسوم به تقاطع سه راه باقرشهر) رفت تا در نشستی با حضور “علی توکلی” شهردار منطقه ۱۹ و دست اندرکاران اجرایی طرح، روند پیشرفت این پروژه راهگشای ترافیکی را ارزیابی کند.

عرشه پل روگذر تقاطع سه راه باقر شهر که تامین کننده گردش ترافیکی جنوب به غرب است، در حال حاضر زیر روکش آسفالت رفته و آماده اجرای عملیات خط کشی و نصب علائم ترافیکی شده است. تلاش برای مونتاژ و نصب تیرهای فلزی پل شمال به جنوب این تقاطع ادامه دارد.

صبوری در ادامه ضمن بازدید مقاطعی از پروژه بهسازی و مرمت کندروهای بزرگراه آزادگان، آخرین وضعیت پروژه احداث شبکه جمع آوری و هدایت آبهای سطحی این معبر بزرگراهی را مورد بررسی قرار داد و تدابیری به منظور کاهش تداخلات و همچنین تسریع عملیات اجرایی این طرح ها اتخاذ کرد. براین اساس مقرر شد عملیات لوله گذاری در ۵۰۰ متر از طول مسیر کندروی شمالی بزرگراه آزادگان(حدفاصل پمپ بنزین الغدیر تا خیابان باقری) تا پایان سال جاری به سرانجام برسد تا به این ترتیب شرایط تسریع عملیات بهسازی و مرمت کندروهای این مسیر بزرگراهی فراهم شود.

نظرسنجی

  • Sorry, there are no polls available at the moment.

آخرین اخبار