ضرورت نوسازی و افزایش فضاهای ورزشی در جنوب تهران

شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۷ در ۱۵:۲۸


رییس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر تهران گفت: متاسفانه بسیاری از تجهیزات اماکن ورزشی در مناطق جنوبی تهران نیازمند نوسازی و بازسازی است که خوشبختانه اقدامات اولیه دراین خصوص انجام شده است.

به گزارش تهران‌نامه، حجت نظری رییس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر تهران از اماکن ورزشی منطقه ۱۸ شهرداری تهران بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدید با تاکید بر لزوم تجهیز اماکن ورزشی گفت: شورای شهر تهران بر مسائل اجتماعی، فرهنگی و ورزشی در تهران و به خصوص در نیمه جنوبی شهر تمرکز ویژه‌ای دارد که صرفا در حوزه ورزشی می‌توان به تجهیز و بازسازی ورزشگاه امام رضا(ع) که در اختیار تیم فوتبال استقلال است، مخالفت با افزایش قیمت شهریه اماکن ورزشی شهرداری در سال ۹۷، تجهیز چند ورزشگاه پایتخت به لوازم ورزش‌های تخصصی افراد دارای معلولیت و … اشاره کرد.

وی ادامه داد:  باید اقدامات بسیاری درحوزه ورزش انجام شود که تاکنون به دلیل نبود اعتبارات کافی، عدم ثبات مدیریتی در سازمان ورزش و… انجام نشده است.

رییس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر تهران گفت: طبق گزارش‌هایی که به ما رسیده، متاسفانه بسیاری از تجهیزات اماکن ورزشی در مناطق جنوبی تهران نیازمند نوسازی و بازسازی است که خوشبختانه اقدامات اولیه دراین خصوص انجام شده است.

نظری در پایان تاکید کرد : باید شرایطی فراهم شود تا زنان و مردان امکان بهره‌مندی برابر از امکانات ورزشی بیابند و ساعات استفاده زنان از اماکن ورزشی افزایش یابد که پیگیر آن هستیم.

نظرسنجی

  • Sorry, there are no polls available at the moment.

آخرین اخبار