رونمایی از سامانه جامع فنی و عمرانی

دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ در ۱۴:۲۳


معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از کارشناسان فعال در پروژه استقرار سامانه جامع فنی و عمرانی خواست تا در جهت الکترونیکی کردن اسناد مربوط به کلیه مراحل پروژه های عمرانی تلاش کنند.

به گزارش تهران‌نامه و به نقل از پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، ایرج معزی که در نشست معرفی سامانه جامع فنی و عمرانی سخن می‌گفت، تعریف و استقرار یک سامانه جامع الکترونیکی به منظور رسیدگی به اسناد پروژه‌های عمرانی را با توجه به حجم بالای ساخت و سازهای پایتخت ضروری دانست و ابراز امیدواری کرد آغاز به کار سامانه جامع فنی و عمرانی در سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، طلیعه اقداماتی همه جانبه و فراگیر در این زمینه باشد.

وی با بیان آنکه سامانه جامع فنی و عمرانی به عنوان فاز نخست سامانه گردش اسناد فنی، به موقع و با کیفیتی قابل قبول آماده راه اندازی شده است، از کارشناسان فعال در این پروژه قدردانی کرد و گفت: نیاز به تحولات الکترونیکی در فرآیندهای مربوط به گردش اسناد، در بدنه معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران درک شده است.

در این نشست که محمد فرجود مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران نیز حضور داشت، گزارشی از مراحل تعریف و پیدایش سامانه جامع فنی و عمرانی در سازمان مهندسی و عمران شهر تهران ارائه شد. این سامانه ضمن برطرف ساختن مشکلات ناشی از استفاده و نگهداری از اسناد کاغذی، شرایط تسریع فرآیند گردش اطلاعات، افزایش دقت محاسبات و همچنین ایجاد بانک اطلاعاتی از شرکت های همکار را فراهم خواهد ساخت. قرار است این سامانه الکترونیکی که به طور کامل توسط کارشناسان سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات و با همکاری دست اندرکاران حوزه معاونت فنی و عمرانی طراحی و تنظیم شده است، طی مراسمی در اوایل هفته آتی و همزمان با روز بزرگداشت مهندس رونمایی شود.

نظرسنجی

  • Sorry, there are no polls available at the moment.

آخرین اخبار