دستگیری زن کودک آزار

شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۳:۳۷


فضای مجازی آزادی‌ها و خلاهای قانونی دارد که  کاربران با استفاده از آن در پی منافع شخصی و تشویش اذهان عمومی هستند. چند روز گذشته با انتشار تصاویری از کودک آزاری‌های یک زن در اینستاگرام و جریحه‌دار شدن احساسات نوعدوستی بشر، هموطنان متقاضی پیگیری این موضوع  از سوی پلیس و مجازات خاطیان شدند.

مهلا این مادر سنگدل هدف اصلی اش با انتشار فیلم های دلخراش از کتک زدن بنیامین پسر خردسالش این بود که بتواند از این طریق از مردم پول بگیرد. مهلا زن مشهدی که مادر بنیامین کوچولو است بارها تصویر کارت بانکی اش را در صفحه شخصی اش قرار داده و خطاب به فالوورهایش می گفته که” پول بدهید تا بنیامین را کتک نزنم.”

انتشار این فیلم ها سبب رنجش و آزردگی فالوورهای صفحه اینستاگرام این زن شده بود و آنها کامنت های بی شماری نیز زیر پست های کتک خوردن بنیامین می‌گذاشتند.

در این خصوص سرهنگ رامین پاشایی ،معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا در گفتگو با پایگاه خبری تهران نامه گفت: در پی رصد و احصا مورد مجرمانه بارگزاری و انتشار تصاویر مبنی بر کودک آزاری از سوی یکی از کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام و با عنایت به دریافت تماس‌های مکرر از سوی هموطنان مبنی بر درخواست اقدام عاجل از سوی پلیس فتا در خصوص شناسایی و برخورد با عامل انتشار این تصاویر غیر انسانی برابربررسی‌های فنی اولیه و مشخص شدن محل وقوع جرم در استان خراسان رضوی است.

پاشایی در ادامه تشریح کرد: مراتب در دستور کار پلیس فتا استان خراسان رضوی قرار گرفت و همکاران در واکنش سریع به این اقدام مجرمانه که منجر به تشویش اذهان عمومی شده بود متهم خانم به هویت معلوم شناسایی و برابر هماهنگی با مرجع محترم قضایی دستگیرشد.

وی افزود: به جهت رسیدگی به اتهام منتسبه و مشخص شدن علت ارتکاب به این اعمال غیر انسانی و مجرمانه مراتب در حال پیگیری است که به محض مشخص شدن زوایای دقیق علت ارتکاب مراتب در تعاقب اطلاع رسانی خواهد شد.

نظرسنجی

  • Sorry, there are no polls available at the moment.

آخرین اخبار