تصمیم مدیریت شهری برای بازسازی پل محور مواصلاتی شهرک گلشهر به شهرک گلدسته

یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ در ۱۴:۱۶


سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، از تصمیم مدیریت شهری پایتخت برای بازسازی پل محور مواصلاتی شهرک گلشهر به شهرک گلدسته در محدوده حریم منطقه ۱۸ خبر داد.

به گزارش تهران نامه، صفا صبوری دیلمی که در جریان بازدید میدانی از مسیر رودخانه کن سخن می گفت، با اشاره به دستور شهردار تهران مبنی بر بازسازی پل محور مواصلاتی شهرک گلشهر به شهرک گلدسته، یادآور شد: عملیات بازسازی این پل قدیمی که در جریان سیلاب اخیر آسیب دیده است، به زودی آغاز می شود.

وی با بیان آنکه متعاقب فرونشست پل روگذر محور مواصلاتی شهرک گلشهر به شهرک گلدسته، بلافاصله گزارشی جامع تدوین و به رویت شهردار تهران رسیده است، افزود: براساس دستور شهردار تهران، ماموریت بازسازی این پل مهم ترافیکی که یکی از مبادی ورودی به ابتدای حریم منطقه ۱۸ به شمار می آید به معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران واگذار شده و این امر نشان از اهمیت بازسازی و بازگشایی سریع پل مذکور دارد.

گفتنی است در بازدید ۴ ساعته سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از حاشیه مسیل کن، مهندس سید محمد فیاض شهردار منطقه ۱۸، مهندس پیمان عباسی مدیر عامل شرکت خاکریز آب و جمعی از معاونان و شهرداران نواحی این منطقه نیز حضور داشتند و طی آن مسیر رودخانه کن به لحاظ اقدامات انجام شده در زمینه پاکسازی و رسوب زدایی بستر رودخانه، مورد پیمایش و بازبینی قرار گرفت.

یک نظر برای “ تصمیم مدیریت شهری برای بازسازی پل محور مواصلاتی شهرک گلشهر به شهرک گلدسته ”

  • زهرا ملکی گفت:

    ۲ماه از اون سیل میگذره آقایون به روی مبارکشون نمیارن من که سرکارم گلدسته اس واقعا عذاب دارم میکشم مسی ۵ دقیقه ایی من شده یک ساعت بودجه که داده شده مشکل کجاست بخدا نه تنهامن خیلی های دیگه مثل من هستن عذاب دارن میکشن تا کی باید این وضعیتو باید تحمل کنیم کجا زندگی میکنیم که کوچکترین حقمونو نمیتونیم بگیریم 😔😔😔😔

نظرسنجی

  • Sorry, there are no polls available at the moment.

آخرین اخبار