تشکیل کمیته کمک به سیل زدگان و حادثه دیدگان کشور

چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ در ۱۷:۰۴


کمیته اضطراری جهت کمک به سیل زدگان و حادثه دیدگان کشور در شهرداری منطقه ۳ آغاز بکار کرد.
به گزارش تهران نامه به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۳، کاظم کمالی نسب معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه، در جلسه ای که با مدیران اجتماعی نواحی و حضور مدیران محلات تشکیل شد، ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه و قدردانی از زحمات آنها در اجرای برنامه های سال ۹۷، نحوه خدمات و کمک رسانی سرای محلات به سیل زدگان را جویا شد.
کمالی نسب، با اشاره به ظرفیت محله ها و سرای محلات به عنوان پایگاه های مردمی که باعث جذب موثر مشارکت های مردمی می شود، افزود: سرای محلات به منظور همکاری و مدیریت موثر در سیل اخیر که بسیاری از استان های کشور را درگیر کرده است  باید با در اختیار گرفتن تمامی امکانات و ظرفیت ها به یاری سیل زدگان و حادثه دیدگان بشتابند و در کمترین زمان نسبت به تشکیل کمیته اضطراری ستاد بحران اقدام کنند.
در این جلسه، سراهای محلات گزارش خود را مبنی بر ارائه اطلاع رسانی نیازهای مناطق سیل زده به شهروندان تهرانی و خدمات رسانی، اعزام نیرو و جمع آوری کمک های غیر نقدی و اقلام اعلام کردند.
پویش مردمی کمک به سیل زده گان و حادثه دیدگان، تامین نیازهای معیشتی و درمانی، و اطلاع رسانی مناسب از فضای مجازی جهت معرفی سرای محلات بعنوان پایگاه های مردمی از جمله مواردی بود که در این نشست عنوان و مورد بررسی قرار گرفت.
جمع آوری کمک های بسیجیان منطقه ۳ برای سیل زدگان
حوزه بسیج منطقه ۳ شهرداری تهران آمادگی خود برای جمع آوری و ارسال کمک‌های‌ مردم تهران به مناطق سیل زده را اعلام کرد.
بر همین اساس تمامی همکاران و شهروندان می‌توانند کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را برای ارسال به مناطق سیل زده را در نقاط پیش بینی شده از جمله: پارک ملت، میدان ونک، ساختمان شماره دو شهرداری منطقه ۳ واقع در خیابان شریعتی تحویل دهند یا کمک های نقدی شان را به شماره حساب شبا IR250630181375806060620599  و شماره کارت ۶۲۷۳-۸۱۱۱-۳۱۷۲-۹۰۴۵ به حساب موکب علی ابن موسی الرضا (بانک انصار) بسیج شهرداری واریز کنند.
در حال حاضر پایگاه‌ها و حوزه‌های بسیج منطقه ۳ در حال جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم برای سیل‌زدگان هستند.

نظرسنجی

  • Sorry, there are no polls available at the moment.

آخرین اخبار