اختتامیه رقابت های فوتبال و داژبال دختران و پسران آینده ساز برگزار شد

یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ در ۱۹:۱۰


نخستین دوره لیگ داژبال دختران تلاشگر و دومین دوره لیگ فوتبال پسران آینده ساز شهر تهران به میزبانی شهرداری منطقه ۱۲ برگزار شد.

به گزارش تهران نامه به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، “امیر محسنی” مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران در مراسم اختتامیه این رقابت ها گفت:‌ منطقه ۱۲ از مناطق پر کار شهر تهران و با ۲۵۰ هزار نفر جمعیت در قلب ‌پایتخت موضوعات فرهنگی و اجتماعی فراوانی را در بر می گیرد.

وی با اشاره به اینکه این دو لیگ به مناسبت دهه فجر آغاز شد و امروز فینال این مسابقات را برگزار کردیم، عنوان کرد: در این مسابقات مناطق ۲، ۴ و منطقه ۱۲ رتبه های اول تا سوم را در این دوره از مسابقات کسب کردند.جامعه هدف ما در این دوره از مسابقات شامل گروه سنی ۸ تا ۱۶ سال بود و پسران در رشته فوتبال و دختران در رشته داژبال شرکت کردند.

علی محمد سعادتی، شهردار منطقه ۱۲ تهران نیز با اشاره به اینکه ورزش که آینده این کودکان را تغییر می دهد، افزود: در این حوزه به تبع با انواع محدودیت ها روبرو هستیم اما تمامی این تلاش ها نور امیدی را برای آینده این کودکان روشن خواهد کرد.

وی با اشاره به برگزاری این مسابقات در گروه سنی کودک و نوجوان اذعان کرد: به طور حتم موضوع ورزش و توجه به فرهنگ پهلوانی در سطوح ورزش های شهروندی یکی از پایه های برنامه ‌های شهرداری تهران است.به گفته شهردار منطقه ۱۲ اینگونه فعالیت ها در سطح محلات و شناخت استعدادیابی در حوزه تندرستی و سلامت شهروندی شهروندان اثرگذار است.

در رقابت های فوتبال کودکان آینده ساز تیم های منطقه ۲ تهران رتبه نخست و مناطق ۴ و ۱۲ رتبه های دوم و سوم را کسب کرد. در رقابت های داژبال نیز تیم های مناطق ۱۵، ۱۶ و یک رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

نظرسنجی

  • Sorry, there are no polls available at the moment.

آخرین اخبار