اجرای کنسرت های نوروزی خوانندگان پاپ در برج میلاد

یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ در ۱۱:۰۴


مدیرعامل برج میلاد با تشریح برنامه های نوروزی برج میلاد، گفت: ششمین جشنواره نوروزگاه برج میلاد به روال سال های گذشته در نماد و مقصد گردشگری پایتخت از دوم تا ۱۶ فروردین ماه میزبان مسافران نوروزی، گردشگران و بازدیدکنندگان است.

به گزارش تهران نامه، امیر آریازند با بیان این مطلب افزود: برج میلاد نماد “تهران مدرن” محسوب می شود و قابلیت های گردشگری این نماد باید پاسخگوی نیاز تمامی شهروندان و مسافران در تمام ایام سال به ویژه در ایام نوروز باشد.

وی با بیان اینکه تلاش کرده ایم که برنامه های نوروزی برج میلاد همسو با سبک زندگی متنوع تهرانیان به سمت الگوهایی پذیراتر، روا دارتر، اخلاقی تر و انسان مدارتر باشد ، تصریح کرد: در راستای معرفی و رونق هنرسنتی ایرانی و همچنین رونق اقتصادی کشور تعدادی غرفه های صنایع دستی و هنرهای سنتی از محل ورودی برج میلاد تا گذرگاه، برپا می شود تا شهروندان بتوانند با هنر مردمان ایران زمین در این مجموعه ملی آشنا شوند.

اجرای موسیقی محلی و آیین های سنتی نوروز باستانی در نوروزگاه برج میلاد

آریازند به برپایی ایستگاه های برنامه های هنری با محوریت خانواده اشاره کرد وافزود: شهروندان در گالری غربی می توانند از برنامه های شاد و هنری هنرمندان استفاده کنند که این برنامه از ساعت ۱۰ الی ۲۲ به صورت دوره ای برگزار می شود. همچنین در گالری شرقی نمایشگاه عکس با موضوع نوروز ملل پابرجاست که مردم می توانند از این طریق با فرهنگ و سنن نوروزی دیگر کشورها نیز آشنا شوند.

وی ازویژه برنامه طهران تا تهران خبردادو گفت:در نوروزگاه برج میلاد مردم با سوغات و صنایع دستی ایران در فضایی متفاوت با دکوری برگرفته از بازار تهران آشنا شوند،و قصه های نوروزی و شاهنامه خوانی را در این فضا تجربه کنند.

به گفته آریا زند درواقع مردم در این فضا حجره به حجره از سنت تا مدرنیته شدن پایتخت را در گذر زمان مشاهده می کنند و بخوبی تهران یکصد سال گذشته را مرور خواهند کرد. این فضا در سالن Bسایت نمایشگاهی ایجاد شده و دسترسی شهروندان نیز براحتی فراهم هست.

مدیرعامل برج میلاد در ادامه با توضیح اینکه نمایشگاه گل و گیاه با هدف بازگشت طبیعت به خانه های آپارتمانی از ۲۳ اسفند الی ۱۶ فروردین در بخش نمایشگاهی برج میلاد، برپاست، خاطر نشان کرد: برج میلاد در راستای حمایت از کالای ایرانی نمایشگاه هایی در باغراه شرقی و غربی (دور محوطه برج میلاد) که صرفاً محصولات و خوراکی های ایرانی را به مخاطبان معرفی می کند، برپا خواهد شد تا بتوان گامی در جهت توسعه ورونق اقتصادی با استفاده از محصولات داخلی برداشت.

وی تصریح کرد: همچنین اجرای موسیقی محلی و آیین های سنتی نوروزی شهرهای مختلف ایران از بخش های دیگر نوروزگاه است. قطعاً اجرای بخشی از این آیین ها می تواند در معرفی فرهنگ چندهزارساله ایرانیان به بازدیدکنندگان به ویژه بازدیدکنندگان خارجی نقش تاثیرگذاری داشته باشد.

پخش زنده ویژه برنامه تلویزیونی “بهارجان” و “شب فیروزه ای” از برج میلاد

آریازند در بخش دیگر گفتگوی خود به اجرای ویژه برنامه تلویزیونی “بهارجان” با مجری گری حمید گودرزی و میلاد حاتمی اشاره کرد و گفت: این برنامه ویژه تحویل سال نو از ۲۷ الی ۲۹ اسفند ماه برای مخاطبان تلویزیونی است که به صورت زنده از سالن C سایت نمایشگاهی برج میلاد روی آنتن می رود. همچنین ویژه برنامه “شب فیروزه ای” با مجری گری ابوالفضل آقاخانی از دوم فروردین ماه به صورت زنده از ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه ۵ سیما پخش می شود.

خوانندگان پاپ در نوروز به برج میلاد می آیند

مدیرعامل برج میلاد همچنین به اجرای کنسرت های نوروزی اشاره کرد و گفت: یادمان ملی ایرانیان همزمان با آغاز سال جدید و برگزاری ویژه برنامه نوروزگاه، ۹ کنسرت برای شهروندان در نظر گرفته است که مخاطبان می توانند با تهیه بلیت از این کنسرت ها در ایام نوروز استفاده کنند.

وی ادامه داد: ۴ فروردین محسن ابراهیم زاده ،پنجم فروردین ماه فریدون آسرایی ، ۷ فروردین علیرضا طلیسچی، ۸ فروردین ماه مازیار فلاحی و ۹ و ۱۰ فروردین ماه بهنام بانی در دو سانس۱۸:۳۰ و ۲۲ در مرکز همایش های برج میلاد اجرای نوروزی خواهند داشت.

مدیرعامل برج میلاد برپایی ایستگاه های کارفوود،برپایی ایستگاه های بازی های بومی- محلی، بازی های ماجراجویانه و برپایی ایستگاه های آشنایی با غذاهای نوروز ملل مختلف را از دیگر برنامه های نوروزگاه برج میلاد عنوان کرد و گفت: نوروزگاه برج میلاد از دوم تا ۱۶ فروردین از ساعت ۱۰ الی ۲۲ میزبان مسافران نوروزی پایتخت است.

نظرسنجی

  • Sorry, there are no polls available at the moment.

آخرین اخبار