آمادگی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران برای گردشگری نوروز

سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ در ۱۰:۱۵


شرکت اتوبوسرانی تهران، در ایام نوروز، آمادگی ارائه خدمات تهران گردی به شهروندان، میهمانان و مسافران نوروزی را دارد.

به گزارش تهران نامه، پیمان سنندجی در خصوص راه اندازی خطوط گردشگری (تهران گردی) در شهر تهران اظهار داشت: شرکت واحد ضمن ارائه خدمات مناسب از طریق اتوبوسهای تندرو و سایرخطوط اصلی شهر، در ایام نوروز با راه اندازی ۲ خط گردشگری با پوشش دسترسی به اماکن تاریخی، مذهبی و تفریحی که در کمیته حمل ونقل عمومی شهر تهران تصویب شده بود برای ایام نوروز ۹۸ به شهروندان تهرانی، میهمانان و مسافران نوروزی، خدمات حمل ونقلی ارائه خواهد داد.

وی افزود: با برنامه ریزی و هماهنگی های بین بخشی با ستاد گردشگری شهرداری تهران، این آمادگی وجود دارد برای ارائه سرویس مناسب تور گردشی تهرانگردی، به شهروندان و میهمانان تهران، در خدمت این عزیزان باشد.

مسیرهای تعیین شده:

در مسیر خط ۱ گردشگری: از میدان تجریش- پارک وی- مجموعه عباس آباد- میدان هفت تیر- میدان فردوسی- چهار راه ولیعصر(عج) – میدان آزادی و سپس برج میلاد تهران و باغ موزه ایرانی.

در مسیر خط ۲ گردشگری: از میدان امام خمینی(ره)- میدان حسن آباد- پل حافظ- چهارراه استانبول-میدان بهارستان- میدان ارگ- پایانه قورخانه، بصورت گردشی خواهد بود.

سنندجی گفت: اجرای طرح بعهده ستاد گردشگری شهر تهران که زیر مجموعه معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری است، خواهد بود و این شرکت با راه اندازی خطوط ، پشتیبانی سرویس حمل ونقلی را بر اساس درخواست آن ستاد، برنامه ریزی و هماهنگ نموده است.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که این طرح با توجه به امکانات و امتیازات خاص پیش بینی شده با استقبال خوبی از سوی مردم مواجه گردد و در ایام تابستان نیز شاهد ادامه اجرای این طرح در شهر تهران باشیم.

۲ نظر برای “ آمادگی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران برای گردشگری نوروز ”

نظرسنجی

  • Sorry, there are no polls available at the moment.

آخرین اخبار