آغاز به کار رادیو اینترنتی 22

یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۶:۴۴


به گزارش تهران نامه و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲۲، علیرضا خامسیان مدیر روابط عمومی منطقه ۲۲ در خصوص رونمایی رادیو اینترنتی منطقه۲۲ گفت: رادیو اینترنتی از پیشرفته ترین و جدیدترین سامانه های ارتباطی است و روشی برای انتشار محتوای الکترونیکی به وسیله صدا که کاربران از طریق آن می توانند ساخته های صوتی و کلامی خود را به شنوندگان، ارائه دهند.

مدیر روابط عمومی منطقه۲۲ با بیان اینکه در مدیریت شهری گذشته رسانه های حاکمیتی خدمات خوبی به شهرداری ارائه می کردند که در حال حاضر با تغییر مدیریت شهری این خدمات رسانه ای شامل حال شهرداری نیست، ادامه داد: در این راستا روابط عمومی منطقه۲۲ با استفاده از ابزارهای دراختیارخود، نوآوری و تکنولوژی های جدید سعی دارد این نقصان را پوشش دهد.

خامسیان با اشاره به اینکه روزنامه اینترنتی منطقه۲۲ اولین گام اقدام رسانه‌ای نوین در منطقه بود، خاطرنشان کرد: در گام دوم رادیو اینترنتی منطقه را به صورت آزمایشی از اواخر تیر ماه شروع کردیم و در ۱۷مرداد به صورت رسمی افتتاح خواهد شد.

وی با بیان اینکه در رادیو اینترنتی منطقه۲۲ سعی داریم اقدامات مدیریت شهری منطقه را با جدیدترین تکنولوژی برای انتشار بر روی شبکه اینترنت به شهروندن ارائه دهیم، افزود: این رادیو وسیله ای برای رساندن صدای شهروندان به مدیران شهری هم خواهد بود تا هرچه آسانتر شهروندان بتوانند درخواست‌های خود را به مدیریت شهری انتقال دهند.

مدیر روابط عمومی منطقه۲۲ با بیان اینکه سرویس های رادیویی اینترنتی منطقه۲۲ از تمامی نقاط دنیا در دسترس است، افزود: داده های صوتی این رادیو به طور مداوم و پشت سر هم در سطح شبکه محلی و یا اینترنت از طریق بسته های صوتی در اختیار شهروندان است.

رادیو اینترنتی منطقه۲۲ از طریق پایگاه مجازی منطقه۲۲به نشانی @distric22 و همچنین وب سایت منطقه۲۲ به آدرس www.region22.tehran.ir قابل دسترسی است.

نظرسنجی

  • Sorry, there are no polls available at the moment.

آخرین اخبار