آرشیو اخبار

هر شهروند یک مهارت

چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۲

به مناسبت روز ملی مهارت و کارآفرینی، دوره های کوتاه مدت آموزشی برای شهروندان با هدف آشنایی آنها با مهارت‌های مختلف تشکیل می شود. به گزارش تهران نامه به نقل از روابط عمومی سازمان رفاه خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، این سازمان با مشارکت سازمان فنی و حرفه ای استان تهران به مناسبت روز ملی مهارت و کارآفرینی در نظر دارد از ۳۱ تیرماه سال جاری الی ششم مرداد ماه، هفته مهارت را با شعار “هر شهروند یک مهارت” در  هشت بوستان پایتخت برپا نماید. در این بوستان ها که عبارتند از بوستان میعاد منطقه ۵، بوستان پیروزی …

ادامه ...

آسمان نمای گنبد مینا عضو انجمن بین المللی پلانتاریوم ها شد.

سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ در ۱۵:۰۳

آسمان نمای گنبد مینا واقع در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد به انجمن بین المللی پلانتاریوم ها پیوست. پلانتاریوم یا آسمان نمای گنبد مینا در سال ۱۳۹۳ با هدف آشنایی علاقه مندان به نجوم و منظومه شمسی در مساحتی به وسعت ۱۸۰۰ مترمربع به شکل نیم کره ای ساخته و همه روزه میزبان اساتید، دانشجویان و شهروندان علاقه مندان است. مرکز علم گنبد مینا مجموعه ای پیشرو و مدرن در سطح کشور با محوریت سیاره زمین و فضا و ترویج علوم نجوم با طراحی و اجرای ویژه برنامه های تخصصی و عمومی پذیرای روزانه ۵۰۰ دانش آموز، دانشجو و …

ادامه ...

معرفی کتاب مدیریت اسلامی، نوشته محمد امین سرکهکی

سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ در ۱۴:۱۷

آنچه که روند رو به رشد یک جامعه و افرادش بدان بستگی تام دارد، شیوه‌های برنامه‌ریزی مدیریتی و رهبری کاربردی آن جامعه است؛ و بدیهی است که هر چه مدیریت و رهبری یک جامعه پویا‌تر باشد امکان رشد و بالندگی آن جامعه و افرادش بسی مهیاتر می‌گردد.

ادامه ...

شورایاری ها، از شهر نشینی تا شهروندی فعال

یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ در ۱۵:۴۶

شهروند فعال برای تهران آباد در این دوره از انتخابات شورایاری ها می تواند فضایی را در تهران و محلات شهر به مثابه حلقه عاطفی و هویتی شهروندان به وجود بیاورد که تهران آباد هدفش و محله آرام مقصودش باشد.

ادامه ...

در حال حاضر ۶۰ درصد از تاکسی‌های شهر تهران پرداخت الکترونیک دارند.

سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۱

نشست خبری علیرضا قنادان، مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با محوریت آخرین پیشرفت‌های توسعه پرداخت الکترونیک در تاکسی برگزار شد.

ادامه ...

لیست مراکز جدید درمانی طرف قرارداد با شهرداری تهران اعلام شد.

شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸ در ۱۴:۱۶

لیست مراکز طرف قرارداد از سوی معاونت درمان شرکت شهرسالم شهرداری تهران اعلام شدند.

ادامه ...

برگزاری چهارمین جشنواره آواها و نواهای رضوی در بوستان آب و آتش

چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸ در ۱۲:۵۷

به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) و حضرت فاطمه معصومه (س) و بزرگداشت حضرت احمد بن موسی (شاهچراغ (ع) ) و همزمان با دهه کرامت چهارمین جشنواره آواها و نواهای رضوی در روزهای ۱۳ و ۱۴ تیر، ساعت ۲۱ در بوستان آب و آتش برگزار می شود

ادامه ...

همایش روز جهانی مقابله با کار کودک

دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ در ۱۳:۵۱

همایش روز جهانی مقابله با کار کودک روز یکشنبه مورخ دوم تیرماه در تالار ایوان شمس با محوریت پدیده زباله‌گردی و راهکارهای کاهش آن، مهارت‌آموزی و توانمندسازی کودکان کار و نقش رسانه و هنر در ترویج حقوق کودک برپا شد.

ادامه ...

فرهنگ استفاده از دوچرخه

چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ در ۱۴:۲۹

اصلاح و یا ایجاد یک فرهنگ در جامعه بسیار سخت بوده و نیاز به سالها کار و ممارست دارد و هزینه‌های بسیار زیادی را نیز بر جامعه تحمیل می‌نماید.مثل جریان بستن کمربند.

ادامه ...

راه‌اندازی سامانه کنترل سگ‌های بدون صاحب در تهران 

یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ در ۱۶:۲۵

  با توجه به گزارشاتی مبنی بر افزایش سگ‌ها در برخی از مناطق حاشیه ای شهر،  شرکت ساماندهی مشاغل شهرداری  فعالیتش را در این حوزه افزایش داده است. بر همین اساس سگ های  بی‌صاحب از سطح شهر و حریم پایتخت جمع‌آوری و به این مرکز که در محدوده آرادکوه مستقر است، منتقل می‌شوند. 

ادامه ...

نظرسنجی

  • Sorry, there are no polls available at the moment.

آخرین اخبار