آرشیو اخبار

باج‌نیوزها در حال تلکه کردن

سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۸

اخیراً یکسری کانال‌های تلگرامی که ادمین‌های مشخص و اعضای زیادی دارند، خبرسازی می‌‌کنند. مثلاً در یک منطقه شهری سوژه‌ای را پیدا می‌کنند و با خبرسازی و یا جعل خبر سراغ یک مدیر شهری می‌روند تا خبر را بفروشند.

ادامه ...

نباید از پتانسیل تهران در جذب گردشگر غافل شد

شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۳:۵۳

شهر تهران پتانسیل لازم را در راستای جذب توریست و گر

ادامه ...

آغاز فعالیت اتوبوس‌های ویژه سرویس مدارس از مهر ماه

پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۵:۴۶

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از شروع به کار مجدد اتوبوس‌های ویژه مدرسه جهت رفت و آمد دانش‌آموزان در برخی از خطوط اتوبوسرانی خبر داد.

ادامه ...

شب های باغ هنر

یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۵:۴۲

ادامه ...

برگزاری همایش کمیته نما، هویت شهر ما در منطقه ۹

شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۶:۲۰

همایش سراسری “کمیته نما، هویت شهر ما” با هدف بهبود نمای شهری و معرفی مصالح ساختمان نما با حضور گلپایگانی، معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، مفاخریان، شهردار منطقه ۹ ، صالحی، مدیر کل معماری و ساختمان معاونت شهرسازی و جمعی از اعضای هیئت علمی دانشگاه ها، معماران، طراحان و مجریان پروژه های ساختمانی در آمفی تئاتر منطقه ۹ برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری تهران نامه و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۹، عبدالرضا گلپایگانی، معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران با حضور در همایش کمیته نما، هویت شهر ما اعلام کرد: برگزاری کمپین نما و بهره …

ادامه ...

رونمایی از پویش مهربانم باشیم.

چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۶:۰۰

شهردار منطقه ۱۲ از پویش مهربان باشیم رونمایی کرد. علی محمد سعادتی، شهردار منطقه ۱۲ در آیین رونمایی از پویش هشتک مهربان باشیم با بیان اینکه بر این باور هستیم که هیچ اتفاقی در شهر تهران بدون همراهی و نقش‌پذیری مردم قابلیت ماندگاری ندارد، گفت: اگر مردم در اتفاقات شهری حضور نداشته باشند مساله پایدار و ماندگار نمی‌ماند. وی با اشاره به ظرفیت‌های فرهنگی منطقه ۱۲ با بیان اینکه این منطقه روزانه یک و نیم تا دو میلیون نفر شهروند را پذیرایی می‌کند، گفت: منطقه ۱۲ به عنوان قلب تهران می‌تواند اشاعه دهنده انواع پویش‌های مردمی باشد و میراثی برای …

ادامه ...

پایبندی به دستورالعمل شورای پژوهش، معیار ارزیابی شهرداران مناطق باشد.

چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۴:۵۰

رییس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران از معاون امور مناطق خواست که یکی از معیارهای ارزشیابی سالانه شهرداران مناطق میزان پایبندی آنها به شورای پژوهش و نوآوری مناطق ۲۲ گانه و همچنین ارائه راهکارهای خلاقانه برای مدیریت مناطق باشد. به گزارش پایگاه خبری تهران نامه و به نقل از روابط عمومی مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران، عصر سه شنبه ۲۲ مرداد، دستورالعمل تشکیل شورای پژوهش و نوآوری مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران در جلسه ای که با حضور معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران و رئیس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران در معاونت …

ادامه ...

برگزاری ۱۴ جلسه از سلسله نشست های شورای فنی شهرداری تهران در هفت ماه گذشته

چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۴:۲۹

صبوری دیلمی، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران: ضرورت جلوگیری از وقفه در روند بررسی موضوعات فنی شهرداری تهران ایجاب می کرد تا جلسات شورای عالی فنی شهرداری تهران در نخستین فرصت قانونی از سرگرفته شده و در خصوص انجام وظایف محوله از سوی شورای اسلامی شهر تهران اقدام گردد.

ادامه ...

توسعه یافتگی غیر از مشارکت اجتماعی نیست.

یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۳:۱۰

سومین نشست تخصصی سازمان‌های مردم نهاد با محوریت مشارکت محله‌ای در مدیریت شهری و با حضور محمدجواد حق‌شناس، عضو شورای اسلامی شهر تهران، سیدنجم‌الدین محمدی مدیرعامل سازمان رفاه خدمات و مشارکت‌های اجتماعی، حجت نظری عضو شورای اسلامی شهر تهران، مهدی شیرزاد سرپرست ستاد مدیریت محله شهر تهران و نمایندگان سازمان‌های مردم نهاد برگزار شد.

ادامه ...

آغاز به کار رادیو اینترنتی ۲۲

یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۶:۴۴

رادیو اینترنتی از پیشرفته ترین و جدیدترین سامانه های ارتباطی است و روشی برای انتشار محتوای الکترونیکی به وسیله صدا که کاربران از طریق آن می توانند ساخته های صوتی و کلامی خود را به شنوندگان، ارائه دهند.

ادامه ...

نظرسنجی

  • Sorry, there are no polls available at the moment.

آخرین اخبار