آرشیو اخبار

رونمایی از طرح کاپ در مدیریت پسماند شهری

چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ در ۱۵:۴۶

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران در نخستین نشست خبری خود با اصحاب رسانه از طرح کاپ (کاهش آلودگی پسماند) رونمایی کرد. صدرالدین علیپور در ابتدا از طرح کاپ گفت: در حوزه مدیریت پسماند در شهر تهران مشکلاتی از جمله پدیده زباله‌گردی، تفکیک از مخازن، ذخیره‌سازی نامطلوب مخازن مکانیزه و… وجود دارد. بر همین اساس سازمان مدیریت پسماند طرحی تحت عنوان «کاپ» کاهش آلودگی پسماند را در دستور کار خود قرار داده که در راستای اجرای این طرح در درجه اول کاهش تولید پسماند مد نظر قرار گرفته است. وی اضافه کرد: مخازن زباله در مقطعی برای شهر تهران …

ادامه ...

تفرقه گرایی به جای تمرکز بر روی مدیریت یکپارچه

چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ در ۱۳:۳۹

در حالی برخی نمایندگان تهران طرح جدایی ری از تهران را مطرح کرده‌اند که اکثریت اعضای شورای شهر و کارشناسان با آن مخالفند و آن را مغایر با قوانین موجود می‌دانند. در این میان، رئیس مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران معتقد است نمایندگان به‌جای این کار، به فکر قانون مدیریت یکپارچه شهر تهران باشند.

ادامه ...

سواد رسانه ای باید جزو شاخص های انتصاب مدیران شهری قرار گیرد

سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۷

روابط عمومی ها باید در فرایند انتقال پیامهای جدید مدیریت شهری به افکار عمومی نقش آفرینی کنند مظاهریان، معاون شهردار تهران، ایجاد کارگروه های ویژه برای دستیابی به راهکارهای حل مسائل مهم روابط عمومی های شهرداری تهران را خواستار شد و گفت: به نظر می رسد برای ایفای نقش واقعی روابط عمومی ها در آگاهی بخشی، اعتمادآفرینی، مدیریت ارتباطی و تولید و بازتولید پیام های مدیریت شهری و شهروندان، فاصله وجود دارد و از سوی دیگر نیز روابط عمومی ها باید از دغدغه مدیران شهری به اولویت آنان تبدیل شود. بنابراین این کارگروه ها می تواند ضمن بهره گیری از …

ادامه ...

تمهیدات ویژه شهرداری تهران برای برگزاری باشکوه پیاده روی اربعین حسینی در تهران

شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ در ۱۴:۵۳

معاون خدمات شهری شهرداری تهران از پیش بینی و تمهیدات ویژه شهرداری تهران برای برگزاری باشکوه پیاده روی اربعین حسینی در تهران خبر داد.

ادامه ...

تهران در جستجوی برند

چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ در ۰۹:۵۹

دهه‌هاست که در مدیریت شهری تهران، بخش زیادی از برنامه‌ها و سیاست‌گذاری‌ها متمرکز بر کالبد شهر و بزک ظاهری آن در ابعاد مختلف بوده است. روح شهر در تسخیر خودروها، خیابان‌ها و معابر و سازه‌های بزرگ و اقتصادمحور است. اتوبان‌ها دو طبقه شده‌اند و شهروندان در زیرگذرها و خودروها به روگذرها هدایت شده‌اند.

ادامه ...

شهرداری دربرابر مستاجران مسئولیت اجتماعی دارد

سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ در ۱۶:۰۵

یکی از مهمترین مسائلی که تهران با آن روبروست مهاجرت درون شهری به علت خانه به دوشی ساکنان آن است؛ با افزایش فیمت رهن و اجراه و تورم این گروه در معرض جدی حذف از شهر قراردارند در حالی که حق جدی سکونت در شهر را دارند.

ادامه ...

اعلام برنامه های هفته تهران در قلب طهران

چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ در ۱۶:۵۵

سعادتی، شهردار منطقه ۱۲ تهران در یک نشست خبری، برنامه های هفته تهران را در منطقه ۱۲ تشریح کرد.

ادامه ...

سوءاستفاده از نام شهدا برای منافع جناحی ظلم به نظام است

دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ در ۱۶:۱۸

عضو شورای اسلامی شهر تهران، تسویه حساب سیاسی و استفاده ابزاری از نام شهدا و مصادره آنان برای منافع جناحی را ظلم به نظام اسلامی و شهدا خواند.

ادامه ...

باج‌نیوزها در حال تلکه کردن

سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۸

اخیراً یکسری کانال‌های تلگرامی که ادمین‌های مشخص و اعضای زیادی دارند، خبرسازی می‌‌کنند. مثلاً در یک منطقه شهری سوژه‌ای را پیدا می‌کنند و با خبرسازی و یا جعل خبر سراغ یک مدیر شهری می‌روند تا خبر را بفروشند.

ادامه ...

نباید از پتانسیل تهران در جذب گردشگر غافل شد

شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۳:۵۳

شهر تهران پتانسیل لازم را در راستای جذب توریست و گر

ادامه ...

نظرسنجی

  • Sorry, there are no polls available at the moment.

آخرین اخبار